Artistid

London Grammar

London Grammar London Grammar

Jose Gonzalez

Jose Gonzalez Jose Gonzalez

Mahavok

Mahavok Mahavok

Leslie Da Bass

Leslie Da Bass Leslie Da Bass

Reket

Reket Reket

Chalice

Chalice Chalice

5’nizza

5’nizza 5’nizza

Trad. Attack!

Trad. Attack! Trad. Attack!

VAIKO EPLIK

VAIKO EPLIK VAIKO EPLIK

Mew

Mew Mew

Miljardid

Miljardid Miljardid

Pyhimys

Pyhimys Pyhimys

Onni Boi

Onni Boi Onni Boi
Meist
Sweetspot festival

Suve magusaimaks nädalavahetuseks oleme Tallinna südamest vaid kiviviske kaugusele kokku kogunud omajagu ilu nii silmale, kõrvale kui kõhule. Sumedad soojad suveõhtud, kõrvupaitav muusika, meeldiv seltskond ja head sõbrad, põnevad kunsti- ja maitsemeeli erutavad toiduelamused – seda kõike pakub sel suvel esmakordselt toimuv festival Sweet Spot. See on Sinu võimalus end kaheks päevaks kultuuriliste naudingute lainele viia ning saada suve mõnusaim linnafestivalikogemus.

Viiel festivalilaval astuvad kahe päeva jooksul üles maailma tippklassi artistid ning parimad Eesti esinejad. Muusikaprogrammi koostamisel on rõhk eelkõige parimate ja põnevaimate muusikakorüfeede tutvustamisel, mitte niivõrd žanrilisel piiritlemisel või kuuluvusel. Samuti ei tehta järeleandmisi kusagil mujal – kohalike asjatundlike käte all valminud imelist sööki ja jooki pakuvad ainult parimad restoranid ja toitlustajad, visuaalse poole eest vastutavad hetke põnevaimad ja intrigeerivamad kunstnikud. Lisaks annab oma panuse festivali mõnus ja mugav toimumispaik – Kultuurikatla park, kus hoolikalt kuulates on võimalik tabada merelainete loksumist ja looduslike valgusefektidega kaunistab festivaliala õhtune päikeseloojang. Pargi veidi metsane vaib ja mereäärne õhk aitavad unustada linnamüra ja mured ning suunavad Su meeldivale kunstiretkele, mis teeb Sweet Spot festivali tõeliselt meeldivaks kultuuriampsuks.

Sweet Spot ei ole lihtsalt muusikafestival, kuigi muusikal on nende kahe päeva jooksul täita ülioluline roll. Tegemist on elustiilifestivaliga inimesele, kes hindab kunsti, kultuuri, tänapäevast euroopalikku elustiili. Festival on soe ja sõbralik, vabameelne ja innovaatiline – just nagu sõõm värsket (mere)õhku keset palavat suvepäeva.

Asukoht
kuLtuurikaTla park
Piletid
Kontakt

Sweet Spot Music Festival OÜ

Telliskivi 60, Tallinn 10412, Estonia

+372 52 444 39

reg nr 14446871

info@sweetspot.ee

Pank

LHV Pank AS

Tartu mnt 2, Tallinn, Estonia

BIC/SWIFT LHVBEE22

IBAN EE047700771003016016