Sweet Spot Festival leiab aset sel suvel, 27.-28. juulil Tallinnas

Artistid

Soichi Terada

Soichi Terada

Tommy Cash

Tommy Cash

Artwork

Artwork

Fort Romeau

Fort Romeau

Honey Dijon

Honey Dijon

Bullion

Bullion

CEM

CEM

JEFF MILLS

JEFF MILLS

EiK

EiK

Estonian Funk Embassy

Estonian Funk Embassy

Metabora

Metabora

Levski

Levski

SANDER MÖLDER LIVE

SANDER MÖLDER LIVE

ASHILEVI

ASHILEVI

Avoid Dave

Avoid Dave

Mick Moon

Mick Moon

Pyhimys

Pyhimys

Chalice

Chalice

ILUS HETK

ILUS HETK

VAIKO EPLIK

VAIKO EPLIK

Frankie Animal

Frankie Animal

Gram-Of-Fun

Gram-Of-Fun

I Wear* Experiment

I Wear* Experiment

Leslie Da Bass

Leslie Da Bass

Mahavok

Mahavok

Mick Pedaja

Mick Pedaja

Miljardid

Miljardid

Onni Boi

Onni Boi

NUBLU

NUBLU
FOOD

Korsten Armastus ja Hea Toit

Korsten Armastus ja Hea Toit

La Muu

La Muu
KUNST & INSPIRATSIOON

Tauri Tölpt
“Kirg”

Talk

Jana Solom
“Igavene Mäng”

Exhibition

Elerin Velling
Maalimine

Workshop

Plaaditurg
Plaaditurg Sweetspot edition

Shop

Ele Krusell
Stsenograafia

Workshop

Kristjan Puusild
The origins of inspiration

Talk

MUSIC AND VIDEOS
Meist
Sweet spot festival

Suve magusaimaks nädalavahetuseks oleme Tallinna südamest vaid kiviviske kaugusele kokku kogunud omajagu ilu nii silmale, kõrvale kui kõhule. Sumedad soojad suveõhtud, kõrvupaitav muusika, meeldiv seltskond ja head sõbrad, põnevad kunsti- ja maitsemeeli erutavad toiduelamused – seda kõike pakub sel suvel esmakordselt toimuv festival Sweet Spot. See on Sinu võimalus end kaheks päevaks kultuuriliste naudingute lainele viia ning saada suve mõnusaim linnafestivalikogemus.

Viiel festivalilaval astuvad kahe päeva jooksul üles maailma tippklassi artistid ning parimad Eesti esinejad. Muusikaprogrammi koostamisel on rõhk eelkõige parimate ja põnevaimate muusikakorüfeede tutvustamisel, mitte niivõrd žanrilisel piiritlemisel või kuuluvusel. Samuti ei tehta järeleandmisi kusagil mujal – kohalike asjatundlike käte all valminud sööki ja jooki pakuvad parimad toitlustajad, visuaalse poole eest vastutavad hetke põnevaimad ja intrigeerivamad kunstnikud. Lisaks annab oma panuse festivali mõnus ja mugav toimumispaik – Kultuurikatla park, kus hoolikalt kuulates on võimalik tabada merelainete loksumist ja looduslike valgusefektidega kaunistab festivaliala õhtune päikeseloojang. Pargi veidi metsane vaib ja mereäärne õhk aitavad unustada linnamüra ja mured ning suunavad Su meeldivale kunstiretkele, mis teeb Sweet Spot festivali tõeliselt meeldivaks kultuuriampsuks.

Sweet Spot ei ole lihtsalt muusikafestival, kuigi muusikal on nende kahe päeva jooksul täita ülioluline roll. Tegemist on elustiilifestivaliga inimesele, kes hindab kunsti, kultuuri, tänapäevast euroopalikku elustiili. Festival on soe ja sõbralik, vabameelne ja innovaatiline – just nagu sõõm värsket (mere)õhku keset palavat suvepäeva.

Asukoht
Kultuurikatla park
Piletid

Festivalipass annab õiguse osaleda festivalil kahe päeva jooksul ja käia festivalialalt sisse-välja ning võtta osa kõikidest festivalialal toimuvatest tegevustest.

Festivali ühe päeva pilet annab õiguse osaleda festivalil ühe päeva jooksul ja käia festivalialalt sisse-välja vastavalt piletil märgitud kuupäevale ning võtta osa kõikidest sel päeval festivalialal toimuvatest tegevustest.

Festivali VIP pass annab õiguse osaleda festivalil kahe päeva jooksul ja käia festivalialalt sisse-välja ning võtta osa kõikidest festivalialal toimuvatest tegevustest. Vip pass võimaldab ka juurdepääsu festivali VIP alale ja seal toimuvale. VIP passi omanikele on ette nähtud eraldi sissepääs, ala, vetsud ja baarid.

Festivali ühe päeva VIP pilet annab õiguse osaleda festivalil ühe päeva jooksul ja käia festivalialalt sisse-välja vastavalt piletil märgitud kuupäevale ning võtta osa kõikidest sel päeval festivalialal toimuvatest tegevustest. Vip pilet võimaldab ka juurdepääsu festivali VIP alale ja seal toimuvale. VIP pileti omanikele on ette nähtud eraldi sissepääs, ala, vetsud ja baarid.

“Sõbrapakett (2 päeva pass 5+1)” Ostes viis 2 päeva festivalipassi anname sulle ühe täiesti niisama! Parim võimalus võtta Sweet Spot festivalist osa oma sõpruskonnaga.

Kontakt

Sweet Spot Music Festival OÜ

Telliskivi 60, Tallinn 10412, Estonia
+372 52 444 39
reg nr 14446871
info@sweetspot.ee

Pank

LHV Pank AS
Tartu mnt 2, Tallinn, Estonia
BIC/SWIFT LHVBEE22
IBAN EE047700771003016016

Festivali tegevjuht

Anton Must
anton.must@sweetspot.ee
+372 56 478 888

Festivali PR ja turundusjuht

Liina Karo
liina.karo@sweetspot.ee
+372 53 482 859

Festivali produktsioon

Henri Lindal
+372 55 560 153

Vahur Daum
+372​ ​55 50​​5 483

KKK
Sweet Spot Festival toimub 27.-28. juulil.
Väravad avatakse reedel, 27. juulil kell 15.00.
Sweet Spot Festival on kahepäevane sündmus kõigile, kes hindavad head muusikat, kvaliteetset toitu ja jooki, põnevat kunsti ning meeldivat seltskonda. Muusika- ja elustiilifestival Sweet Spot on hea võimalus end igapäevarutiinist välja lülitada ning kõike eelpoolmainitut nautima tulla.
Sweet Spot leiab aset Kultuurikatla pargis – see hõlmab endas nii Kultuurikatelt, EKKMi, Pada ja nende lähiümbrust.
Ei, festivalil vanusepiirangut ei ole ja festivali kontserdid saavad läbi enne keskööd. Festivalialal kehtivad tavalised Eesti riigi seadused. Hiljem algavatele afterparty’dele pääsevad vaid täisealised.
Piletid on müügil siinsamas festivali kodulehel ning Piletilevis.
Ei, festivalipass on mõeldud kasutamiseks ühele inimesele ning rikutud käepael on kehtetu ning seda ümber ei vahetata. Ühel päeval osalemiseks on võimalik osta ühepäevapilet (müügil alates 03.05).
Festivalipassi hinnad algavad €69st ja VIP festivalipassi hinnad €129st.
VIP piletiga on sul võimalik festivalialale pääseda eraldi VIP sissepääsust ning see tagab pääsu VIP-alale, kus on olemas näiteks eraldi baar ja tualetid.
Jah, festivalipass annab sulle õiguse käia festivalialalt vahepeal ära.
Sinu pilet on Sweet Spot Festivalile, mitte ühe artisti kontserdile. Kui kellegi esinemine festivalil ära jääb, siis sellepärast piletiraha tagasi ei maksta. Usume, et mõistad, et festivali puhul võib viimase hetke muudatusi ette tulla ning mõne artisti etteaste ärajäämine ei pruugi sõltuda festivali korraldajast. See on festivalide puhul tavaline praktika.
Ei, telklat Sweet Spot Festivalil ei ole.
Majutust Sweet Spot ei paku, aga Tallinnas on palju hotelle, hosteleid ja külalistemaju ning kodumajutuse variante. Kindlasti leiad endale midagi sobivat!
Soovitame festivalile tulla jalgsi, rattaga või ühistranspordiga. Festival toimub Kultuurikatla pargis, mis on lühikese jalutuskäigu kaugusel vanalinnast. Trammidest peatavad Linnahalli peatuses liinid nr 1 ja 2, bussidest liinid nr 3, 21, 41 ja 73. Jalgrattaga tulijad saavad oma rattad jätta valveta jalgrattaparklasse.
Ei, loomad ei ole festivalialale lubatud.
Igasugune tule tegemine on keelatud.
Festivalil professionaalset foto- ja videotehnikat kasutada võivad ainult festivali poolt kinnitatud foto- ja videograafid. Pildistamine ja filmimine igasugusel professionaalsel eesmärgil peab olema kooskõlastatud festivali esindajatega. Telefonide ja digikaameratega (kuni 55mm zoom) pildistamine ja filmimine on lubatud vaid enda tarbeks. Kaamerate lisatehnika ei ole lubatud.
Vihmavarjud ei ole festivalialal lubatud. Vihma eest kaitseks palume kaasa võtta vihmakeebid.
Kuni 7-aastased (kaasa arvatud) saavad festivali nautida tasuta. Vanematele tuleb osta pilet.
Vabatahtlikud

Asukoht
Kultuurikatla park